V Міжнародний відкритий GR-форум у Стамбулі

26 травня 2021 року у Стамбулі відбувся V Міжнародний відкритий GR-форум. Метою заходу стало налагодження та розвиток співпраці з урядовими відомствами та діяльністю фахівців у сфері Government Relations.
У відкритому GR-форумі взяли участь представники політичних і бізнес-структур, аналітики сфери GR з Туреччини, України, США та інших країн Європи. Старший партнер Pavlenko Legal Group Олександра Павленко також взяла участь у заході.
У якості спікерів й активних учасників дискусій з США, Турції, України, Ізраїлю взяли участь понад 40 спеціалістів. Ключовими темами обговорень стали Government Relations та лобізм у світі, інструменти лобіювання, рік кризи COVID-19: виклик для галузі GR; демонструвалися успішні практики та кейси, а також відбувся Круглий стіл “Українсько-турецький діалог”.
Об’єднання фахівців із різних держав світу має великий потенціал для встановлення контактів між учасниками, початком діалогу та їх співпрацею надалі. Особливо важливий такий досвід для людей з країн, де цивілізований лобізм тільки розвивається, адже потрібно знайти можливі шляхи для просування GR у своїй країні.