Pavlenko Legal Group успішно представила інтереси державного підприємства України в ім’я завершення процесу корпоратизації «Укрзалізниці»

Pavlenko Legal Group успішно представила інтереси державного підприємства України в ім’я завершення процесу корпоратизації «Укрзалізниці»

Команда Pavlenko Legal Group здобула перемогу в Окружному адміністративному суді м. Києва, успішно захистивши інтереси ПАО «Київський електротехнічний завод «Транссигнал» у спорі з Національною комісією з цінних паперів і фондового ринку про визнання рішення Комісії протиправним. Рішення суду набрало чинності і приведено до виконання.

Суд не тільки скасував розпорядження НКЦПФР, але й зобов’язав  Комісію зареєструвати звіт про результати приватного розміщення акцій, що дало можливість Міністерству інфраструктури України вже 19.07.2017 передати зазначені акції заводу «Транссигнал» на користь підприємства «Укрзалізниця», чим забезпечити завершення процесу Її корпоратизації.

Проект примітний тим, що в судовій справі склалася фактично складна колізійна правова ситуація, котра робила неможливим завершення реєстрації додаткової емісії акцій ПАО «Київський електротехнічний завод «Транссигнал», що, у свою чергу, не дозволяло завершити корпоратизацію залізничної дороги.

Спільно із заводом «Транссигнал» і керівництвом Міністерства інфраструктури, команда Pavlenko Legal Group розробила план правового вирішення ситуації та успішно захистила інтереси заводу в судовому процесі.

Проект супроводжувався  керівником практики корпоративного права і фондового ринку Віталієм Бурдаком, юристами Сергієм Олексіним, Вадимом Майструком під керівництвом керуючого партнера Компанії Олександри Павленко.