Як дізнатися про стан нерухомого майна в Державному реєстрі?

Через обмеження, накладені державою, сьогодні велика проблема дізнатися про стан вашого нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Також потреба отримати інформацію про нерухоме майно та його історію виникає при оформленні угод купівлі-продажу, дарування, міни, оренди тощо. Якщо до війни це можна було зробити на публічних онлайн ресурсах, то зараз такі державні ресурси закриті.

Проте вихід є – звернутися до Pavlenko Legal Group! Мало хто знає, але адвокати мають спеціальний доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Серед сервісів нашої компанії є така послуга, як аналіз інформації про нерухоме майно. Від нас ви можете отримати як звичайний витяг з інформацією про нерухоме майно, так і більш деталізовано інформацію, з аналізом історії всіх зареєстрованих змін та доступом до матеріалів реєстраційної справи.

Ми зробимо звіт, в якому ви отримаєте інформацію про судові спори з приводу нерухомого майна, існуючі обтяження, а також наявну інформацію про власників та пов’язаних із ним осіб. Дана послуга може бути особливо цікавою для тих, хто постійно працює з нерухомістю.

За детальною інформацією звертайтеся до партнера компанії, адвоката Григорія Павленка.