Захист інтересів клієнта OTP Leasing в адміністративному спорі з податковою інспекцією

Адвокати Pavlenko Legal Group успішно “відбили” донарахування з податку та поставили крапку в адміністративному спорі клієнта OTP Leasing.

Повідомлення-рішення були винесені клієнту у зв’язку з помилковою позицією податкового органу. Інспекція вважала, що акти державного виконавця не підтверджують фактичного повернення предмету лізингу від лізингоодержувача до лізингодавця. Клієнт звернувся до нас за захистом своїх прав після того, як суд першої інстанції ухвалив рішення не на його користь. Примітний той факт, що підписане суддею рішення потрапило до клієнта тільки через рік після слухання.

Наші адвокати довели помилковість думки інспекції. Негативне рішення суду першої інстанції від клієнта, бій з фіскальною службою, ризики упущення апеляції – нашій команді довелося потрудитися над перемогою.

Андрій Павлушин, генеральний директор ОТП Лізинг: “Ми платимо щороку дуже багато податків: в 2016 році ми сплатили понад 36 млн. грн, в 2017 майже 50 млн. грн., а за 6 міс. 2018 – понад 30 млн. грн. З огляду на те, що ми компанія зі 100 людей – це реально не мало. Ми поважаємо українське податкове законодавство і завжди суворо дотримуємося правил. Ми раді, що це непорозуміння вирішилося, раді співпрацювати з Pavlenko Legal Group. Вони круті”.