Відбито претензії податкової служби до OTP Bank на суму близько 100 млн грн

Команда Pavlenko Legal Group успішно захистила клієнта OTP Bank у судовому спорі з Державною фіскальною службою. В результаті резонансної справи було доведена правомірність операцій, які є абсолютно новими для ринку – відступлення банками прав вимог за кредитними договорами нефінансовим установам.

Суд визнав незаконними і скасував 4 податкових повідомлення-рішення на загальну суму близько 100 млн грн. Нашим юристам вдалося спростувати позицію податкової служби, що банк не може поступатися правами вимоги боргу юридичним і фізичним особам, які не є фінансовими установами і не мають ліцензій на здійснення такої діяльності.

Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління OTP Bank: “Завдяки відкритості і активному сприянню в підтримці правової позиції ОТП Банку Державної регуляторної служби, Національним банком України, а також нашим надійним партнерам Pavlenko Legal Group, ми маємо безпрецедентний кейс, який демонструє позитивні зрушення в області захисту прав кредиторів в Україні – основної умови зростання інвестиційної привабливості України!”