У 2017 році Pavlenko Legal Group традиційно увійшла в національний рейтинг «50 провідних юридичних фірм України»

11 грудня національне видання «Юридична практика» опублікувало підсумки щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України» і назвало лідерів національного ринку юридичних послуг.

В рамках основного рейтингу ТОП-50 опубліковано й ряд інших спеціалізованих чартів, в яких відзначені як компанія в цілому, так і члени нашої команди.

Зокрема, в рейтингу визнання за галузями практики Pavlenko Legal Group визнано кращою в Україні в сфері практики ДПП і взаємодії з державними органами, яку очолює керуючий партнер Олександра Павленко. Також компанія увійшла в ТОП юридичних компаній України в сфері судової практики.

Керуючий партнер Pavlenko Legal Group Олександра Павленко і керівник судової практики Олена Перцова визнано одними з лідерів ринку в судовій практиці.

Наша Команда вдячна колегам і клієнтам за високу довіру і оцінку результатів нашої експертизи.

Щорічне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться з 1997 року і включає ряд рейтингів – крім «50 провідних юридичних фірм України» і «Бронзової ліги» заузагальнюючими показниками, визначаються кращі юридичні фірми за прибутковістю, числом юристів, фінансовою ефективністю, рівнем визнання серед колег, а також регіональні лідери і юридичні фірми – лідери в окремих практиках.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за посиланням.

Посилання