Прем’єра фільму про КСВ-проект Pavlenko Legal Group

Відбулася прем’єра фільму про один з найбільш яскравих КСВ-проектів Pavlenko Legal Group – табір психологічної підтримки для підлітків 13-17 років з дитячих будинків «Like camp – лайкни своє життя»!

Наша команда переконана, що тільки щасливі люди можуть творити. Адже в соціумі актуальний запит на:

 • психологічне здоров’я;
 • здорові внутрішні установки;
 • здатність керувати своїми емоціями;
 • подяку та прощення;
 • роботу зі страхами й образами.

Проект був організований завдяки спільним зусиллям нашого Всеукраїнського благодійного фонду “Ти можеш” та БФ “Благомай”.

Прем’єра фільму про КСВ-проект Pavlenko Legal Group
Старт КСВ-проекту Pavlenko Legal Group

З березня 2020 року стартує наш КСВ проект, табір психологічної підтримки для дітей дитячих будинків «Like Camp – лайкни своє життя». У весняному таборі ми будемо працювати з підлітками 13-17 років, які перенесли важкі життєві обставини і яким необхідна підтримка фахівців, щоб рухатися вперед.

 

Яким буде весняний табір:

 • з 9 по 15 березня тиждень насиченої програми – теорія, практика, рухливі ігри, медитація і спілкування з новими друзями;
 • робота з психологами, психотерапевтами, фахівцями з тілесним і духовним практикам;
 • подяку, прощення, любов, розчинення і опускання образ;
 • головна родзинка – річна програма підтримки для хлопців, які будуть отримувати кваліфіковану допомогу між таборами.

Детальніше розповідає у ролику Олександра Павленко, фундатор Всеукраїнського благодійного фонду «Ти можеш»:

Старт КСВ-проекту Pavlenko Legal Group
Pavlenko Legal Group вітає з Новим роком!

Друзі, дякую за те, що ви були з нами в 2019 році. Вдячні вам за увагу і підтримку. Бажаємо у 2020 році досягти нових висот в усіх сферах і здійснити найзаповітніші мрії! З прийдешнім Новим роком!

 

Pavlenko Legal Group вітає з Новим роком!
Про плани БФ «Ти можеш» на 2020-й рік

Всеукраїнський благодійний фонд «Ти можеш» реалізував багато великих і маленьких проектів протягом 2019 року.

Засновник фонду, старший партнер Pavlenko Legal Group  Олександра Павленко розповіла про зворотний зв’язок від стейкхолдерів і поділилася планами на 2020-й рік. У новому році планується втілювати головну мету – вводити у країну культ сім’ї та безумовного прийняття.

Подробнее смотрите в ролике.

Про плани БФ «Ти можеш» на 2020-й рік
Про програму табору психологічної підтримки Like Camp

У 2019 році успішно завершився КСВ-проект Pavlenko Legal Group – табір психологічної підтримки для підлітків дитячих будинків Like Camp.

У новому ролику засновник Всеукраїнський благодійний фонд «Ти можеш» Олександра Павленко розповідає:

 • про цікавинки програми;
 • як діти відчували стан потоку;
 • яка поворотна подія допомогла підліткам повірити у свої можливості;
 • і як оволодіти мистецтвом маленьких кроків.

Більше дивіться у відео.

Про програму табору психологічної підтримки Like Camp
Підсумки КСВ-проекту Pavlenko Legal Group – табору психологічної підтримки для підлітків дитячих будинків

Всеукраїнський благодійний фонд Pavlenko Legal Group «Ти можеш» організував табір психологічної підтримки для підлітків з дитячих будинків «Like Camp – лайкни своє життя».

Ідейний натхненник та автор проекту Олександра Павленко розповіла про головні успіхи табору, вражаючі історії та відгуки учасників.

Детальніше дивіться у відео.

Підсумки КСВ-проекту Pavlenko Legal Group – табору психологічної підтримки для підлітків дитячих будинків
Like Camp – як це було?

15 листопада 2019 року завершився один із найяскравіших КСВ-проектів Pavlenko Legal Group – табір психологічної допомоги для підлітків 14-18 років з дитячих будинків Like Camp.

Протягом тижня 30 дітей вивчали з тренерами теми спорту, здорового харчування, відносин, любові, вдячності та прощення. Підлітки слухали лекції, виступали на сцені, готували собі їжу, тренувалися у природних умовах та допомагати один одному. Метою проекту було допомогти дітям повірити у свої сили та віднайти себе.

Проект був реалізований нашим Всеукраїнським благодійним фондом «Ти можеш» спільно із БФ «Благомай». Ми вдячні усім дітям та тренерам за участь, меценатам, колегам та представникам ЗМІ за підтримку.

Like Camp – як це було?
LikeCamp – КСВ-проект Pavlenko Legal Group

Pavlenko Legal Group піклується не тільки про своїх клієнтів та партнерів. Вся юридична команда інвестує ресурси у розвиток молодших поколінь. Кожен юрист пройшов свій шлях становлення, і розуміє, настільки важливо отримати менторську підтримку в потрібний час і в потрібному місці.

9 листопада 2019 року стартує табір «Like Camp: лайкни своє життя» для тридцяти підлітків 14-18 років з дитячих будинків. Це спільний проект благодійного фонду «Ти можеш», фундатором якого є старший партнер Pavlenko Legal Group Олександра Павленко, та благодійного фонду «Благомай».

Завдяки проекту ми надамо дітям психологічну підтримку та допоможемо їм повірити в себе.

Нам важлива будь-яка підтримка: як інформаційна, так і матеріальна. Зробіть репост, прийдіть в гості до дітей, чи допоможіть їм матеріально:

№UA743218420000026008053034098

АО КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 321842

отримувач: БО «Благодійний фонд «Ти можеш»

код 40690043

призначення платежу: «благодійне пожертвування на статутну діяльність».

Ми сподіваємося, що цей проект допоможе учасникам повірити в себе та створити бажане майбутнє.

LikeCamp – КСВ-проект Pavlenko Legal Group
Pavlenko Legal Group запускає благодійний проект Like Camp

 Благодійний фонд «Ти можеш», засновником якого є старший партнер Pavlenko Legal Group  Олександра Павленко, разом із благодійним фондом «Благомай» запускають табір для підлітків з дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей «Like Camp: лайкни своє життя».

30 підлітків отримають корисні знання і навички за різними темами: здоров’я, харчування, спорту, тілесної терапії, психологічної реабілітації, практикам вибачення, подяки і любові. І це все за допомогою кваліфікованих фахівців. Тривалість табору – один тиждень.

Детальніше про проект дивіться за посиланням:

Pavlenko Legal Group запускає благодійний проект Like Camp
Pavlenko Legal Group приєдналася до WOW Kids Forum (

Компанія Pavlenko Legal Group стала частиною WOW Kids Forum – мотивуючого форуму для тисячі вихованців дитячих будинків.

Наш керуючий партнер Олександра Сасіна була у команді менторів освітнього заходу. Разом з організаторами, волонтерами та спікерами будувався найкращий день у житті дітей, після якого вони подивляться на світ іншими очима і почнуть здійснювати свої мрії.

Напередодні Дня захисту дітей бажаємо добра та світла кожній дитині. Підтримувати молоде покоління, проводити з ними час і ділитися досвідом – найкращі інвестиції у майбутнє.

Накануне Дня защиты детей желаем добра и света каждому ребенку. Поддерживать молодое поколение, проводить с ними время и делиться опытом – лучшие инвестиции в будущее.

Pavlenko Legal Group приєдналася до WOW Kids Forum (