LikeCamp – КСВ-проект Pavlenko Legal Group

Pavlenko Legal Group піклується не тільки про своїх клієнтів та партнерів. Вся юридична команда інвестує ресурси у розвиток молодших поколінь. Кожен юрист пройшов свій шлях становлення, і розуміє, настільки важливо отримати менторську підтримку в потрібний час і в потрібному місці.

9 листопада 2019 року стартує табір «Like Camp: лайкни своє життя» для тридцяти підлітків 14-18 років з дитячих будинків. Це спільний проект благодійного фонду «Ти можеш», фундатором якого є старший партнер Pavlenko Legal Group Олександра Павленко, та благодійного фонду «Благомай».

Завдяки проекту ми надамо дітям психологічну підтримку та допоможемо їм повірити в себе.

Нам важлива будь-яка підтримка: як інформаційна, так і матеріальна. Зробіть репост, прийдіть в гості до дітей, чи допоможіть їм матеріально:

№UA743218420000026008053034098

АО КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 321842

отримувач: БО «Благодійний фонд «Ти можеш»

код 40690043

призначення платежу: «благодійне пожертвування на статутну діяльність».

Ми сподіваємося, що цей проект допоможе учасникам повірити в себе та створити бажане майбутнє.

LikeCamp – КСВ-проект Pavlenko Legal Group
Pavlenko Legal Group запускає благодійний проект Like Camp

 Благодійний фонд «Ти можеш», засновником якого є старший партнер Pavlenko Legal Group  Олександра Павленко, разом із благодійним фондом «Благомай» запускають табір для підлітків з дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей «Like Camp: лайкни своє життя».

30 підлітків отримають корисні знання і навички за різними темами: здоров’я, харчування, спорту, тілесної терапії, психологічної реабілітації, практикам вибачення, подяки і любові. І це все за допомогою кваліфікованих фахівців. Тривалість табору – один тиждень.

Детальніше про проект дивіться за посиланням:

Pavlenko Legal Group запускає благодійний проект Like Camp
Pavlenko Legal Group приєдналася до WOW Kids Forum (

Компанія Pavlenko Legal Group стала частиною WOW Kids Forum – мотивуючого форуму для тисячі вихованців дитячих будинків.

Наш керуючий партнер Олександра Сасіна була у команді менторів освітнього заходу. Разом з організаторами, волонтерами та спікерами будувався найкращий день у житті дітей, після якого вони подивляться на світ іншими очима і почнуть здійснювати свої мрії.

Напередодні Дня захисту дітей бажаємо добра та світла кожній дитині. Підтримувати молоде покоління, проводити з ними час і ділитися досвідом – найкращі інвестиції у майбутнє.

Накануне Дня защиты детей желаем добра и света каждому ребенку. Поддерживать молодое поколение, проводить с ними время и делиться опытом – лучшие инвестиции в будущее.

Pavlenko Legal Group приєдналася до WOW Kids Forum (
Відео-запрошення адвоката Григорія Павленка на II Судовий форум ААУ

Адвокат Григорій Павленко пояснює, чому адвокатам та юристам обов’язково треба відвідати форум. А також перераховує ключові питання, на які ви отримаєте відповіді.

Відео-запрошення адвоката Григорія Павленка на II Судовий форум ААУ
Стратегія юридичного супроводу виборчих кампаній

Запрошуємо переглянути гостьову лекцію керуючого партнера Олександри Сасіної (Павленко) в Legal High School:

  • як правильно зайти на вибори з юридичного боку;
  • розподіл функцій між юристами в штабі;
  • захист інтересів кандидата в ЦВК;
  • контроль інформаційного простору навколо кандидата.
Стратегія юридичного супроводу виборчих кампаній
Санкції як абсолютний кейс для GR

Керуючий партнер Олександра Сасіна (Павленко) розповідає про те, як вийти або не потрапити в санкційні списки, як продовження діалогу на тему комунікацій бізнесу і влади.

Санкції як абсолютний кейс для GR
Роль юристів у виборчих кампаніях і політиці

Керуючий партнер Олександра Сасіна (Павленко) на Політико-правовому Форумі ділиться секретами успіху на виборах: про роль професійних юристів в політичних процесах і виборчих кампаніях; як побудувати сильний юридичний штаб; інші актуальні питання юриспруденції на виборах.

Роль юристів у виборчих кампаніях і політиці