Вакансії

У сучасному світі, який схожий на калейдоскоп подій та людей, дуже важливо знайти своє місце. Вчасно поставити собі питання – «У чому мої цінності та з ким я хочу їх розвивати?». Знайти команду однодумців – велика удача в житті.

Якщо Ви прагнете не тільки професійного розвитку та кар’єрного зростання, а й готові стати чимось більшим – запрошуємо Вас у компанію Pavlenko Legal Group.

Більше 10 років ми створюємо нове в світі юриспруденції! Першими в країні свого часу офіційно запустили практику Government Relations. Створили чимало прецедентів, відстоюючи інтереси клієнтів у судах. Дуже індивідуально впроваджували на різних підприємствах корпоративне право. В угодах ми зберігаємо конфіденційність навіть тоді, коли досвід, набутий в них, дуже хочеться оприлюднити. Для наших клієнтів ми не просто надаємо юридичні послуги, а стаємо надійними партнерами на все життя!

У нашій команді Ви отримаєте унікальну можливість творити і виходити за рамки існуючого, будувати свій «особистий бренд юриста», роблячи при цьому корпоративний внесок в командну гру.

Якщо Ви професіонал з багаторічним досвідом, нам буде цікаво застосувати його на благо наших клієнтів. Фахівця-початківця ми навчимо мистецтву маленьких кроків на шляху до успіху.