Про нас

[vcfastgallery fg_type=”fotorama” fg_thumbs_one=”fg_thumbs_one” fg_style=”fg_style2″ fg_main_color=”#f7be22″ fg_secondary_color=”#ffffff” fg_nav=”dot” fg_fit=”contain” fg_thumbs_lightbox=”full” images=”10213″]

Наші досягнення

 • Компанія входить у ТОП-50 провідних юридичних компаній
 • Признана найкращою в сфері GR

Рекомендована міжнародними рейтингами

 • The Legal 500 EMEA
 • Best Lawyers 2017
 • Ukrainian Law Firms (A Handbook for Foreign Clients)
 • PLC Which Lawyer
 • Legal Experts EMEA

Членство в професійних спілках і асоціаціях

 • Transparency Register (Європейський реєстр лобістських компаній)
 • ЕВА
 • ACC
 • Ukrainian Bar Association
 • Ukrainian Advocates Association
 • Китайській Торговій Асоціації

Юридична компанія Pavlenko Legal Group заснована у 2008 році відомим адвокатом Олександрою Павленко. Значний досвід роботи в сфері юриспруденції, судовому захисті і органах державної влади, а також супровід проектів різної складності, включаючи політичні ризики, дозволили Компанії зайняти міцну позицію в області супроводу резонансних справ.

Проекти із судового захисту бізнесу, а також у сфері GR, є одними з ключових для  Pavlenko Legal Group. За останні 10 років керівництво Компанії має в багажі чималу кількість показових справ у зазначених сегментах. Багато наших справ розгортаються в публічній площині, проте зберігання конфіденційності для нас і наших Клієнтів є принциповим.

Фахівці Pavlenko Legal Group також входять у різні робочі групи з роботи над законопроектами, сприяють бізнесу в діалозі з державними органами, а також, за необхідності, офіційно виступають на стороні Клієнта в ході переговорів із владою.

Члени команди Pavlenko Legal Group — активні учасники професійної юридичної спільноти, є членами бізнес-асоціацій — ЕВА, IBA, входять до складу урядових і відомчих робочих груп з різних питань законодавства.

[su_note note_color=”#f4f4f4″]Особливим визнанням професіоналізму і заслуг засновника компанії Pavlenko Legal Group Олександри Павленко стало її призначення в 2014 році до складу Уряду.[/su_note]

Експертна правова оцінка адвокатів компанії затребувана провідними українськими юридичними і бізнес виданнями. Члени команди представлені у різних національних та міжнародних рейтингах.

Загальний успіх компанії складається з персональних досягнень наших юристів та адвокатів. Кожен з них – не тільки якісний і досвідчений фахівець в одній або кількох галузях права, але і повноправний учасник команди, яка спільно вирішує складні завдання. Наша внутрішня завдання — це синергія на благо результату. Ми пишаємося своєю командною грою.

[su_note note_color=”#f4f4f4″]Юридична Фірма Pavlenko Legal Group у 2017 році визнана кращою в Україні на щорічній церемонії нагородження The Legal Awards у сфері Government Relations і входить у число лідерів ринку в судовій практиці, практиці із захисту бізнесу і сфери медіа і комунікацій. [/su_note]

Pavlenko Legal Group входить у ТОП-50 відомих юридичних компаній за підсумками щорічного дослідження «50 ведущих юридических фирм Украины 2016 года» (видавництво «Юридическая практика»).

В 2017 році за результатами міжнародного аналітичного дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa робота команди юристів  Pavlenko Legal Group отримала високу оцінку і рекомендована в сфері судового захисту – однією з найбільш висококонкурентних практик.

Команда аналітиків The Legal 500 і Клієнти фірми відзначили високі стандарти роботи і прекрасну обізнаність юристів Pavlenko Legal Group у питаннях судової системи і українського законодавства, які вони демонструють у своїх проектах.

Члени Команди входять до рейтингу ТОП – 100 кращих юристів України в сфері Судової практики і судового процесу в рейтингу «Выбор клиента» (видавництво «Юридическая Газета»).

У 2013 році проекти Компанії в області банківського і фінансового права, а також судової практики відзначені в юридичному довіднику «Ukrainian Law Firms 2013».

У 2017 році Компанія рекомендована редакцією міжнародного юридичного довідника The Legal 500 EMEA в сфері вирішення спорів. Також престижне юридичне міжнародне видання визнало керуючого партнера Олександру  Павленко одним з провідних українських фахівців в області вирішення спорів.

Керівництво Компанії номіновано в щорічному рейтингу  «50 ведущих юридических фирм Украины 2012» (видавництво «Юридическая практика») в номінації, як відомий український юрист у сфері судової практики, входить до двадцятки кращих ТОП-менеджерів юридичних компаній України за версією видання «100 лучших ТОП-менеджеров Украины» (видавництво «Экономика»).

У 2012 році засновник Компанії Олександра Павленко увійшла до п`ятірки відомих жінок – юристів України за версією видання «Forbes Woman».

Нам довіряють