The Legal 500 2020

За результатами авторитетного міжнародного рейтингу The Legal 500 компанія Pavlenko Legal Group визнана однією з кращих в практиках вирішення спорів, корпоративного, комерційного права та M&A, а також антимонопольного права.

Індивідуальне визнання отримали:

  • практика вирішення спорів – старший партнер Олександра Павленко, керуючий партнер Віталій Бурдак;
  • практика корпоративного, комерційного права та M&A – партнер Денис Майстренко, керівник практики антимонопольного права Анна Грищенко, юрист Дар’я Стадник;
  • антимонопольне/конкурентне право – керівник практики Анна Грищенко, партнер Денис Майстренко, юрист Дар’я Стадник.

Оцінка роботи команди клієнтами:

«Перш за все, ми хочемо виділити Віталія Бурдака, який наразі є керуючим партнером. Віталій також є керівником судової практики в Pavlenko Legal Group. Він – відомий в Україні адвокат, клієнтоорієнтований та креативний. Коли ми просимо допомоги Віталія, то знаємо, що отримаємо бажаний результат».

«Олександра Павленко – блискучий адвокат і фахівець з вирішення спорів та роботі з владою. У неї великий досвід, і вона ефективно вирішує спори завдяки відмінним комунікативним навичкам».

«Денис Майстренко має великий юридичний досвід з акцентом на злиття і поглинання, конкурентне право. Він досконало веде переговори, оцінює ризики і знає все про дотримання вимог конкурентного та антимонопольного законодавства».

«Ми дуже вражені професіоналізмом Анни Грищенко. Вона має більш ніж десятирічний досвід роботи у сфері корпоративного та антимонопольного права. Вона дає цінні поради з питань інвестування, покупки і продажу бізнесу».

«Юрист Дар’я Стадник – молодий фахівець, який відмінно розбирається в питаннях економічного, договірного та трудового права».