Перша українська юридична компанія зареєстрована в Європейському реєстрі лобістських компаній

Перша українська юридична компанія зареєстрована в Європейському реєстрі лобістських компаній

EU flags waving in front of European Parliament building. Brussels, Belgium

Юридична компанія Pavlenko Legal Group успішно пройшла реєстрацію в Європейському реєстрі лобістських компаній (Transparency Register).

Робота в зазначеній галузі проходить на кордоні юриспруденції, політики і комунікацій, тобто в секторі Government Relations (GR). Юридична компанія Pavlenko Legal Group, яка в 2017 році була офіційно визнана “Кращою юридичною фірмою в області GR”, прийняла рішення посилити свої позиції в європейському регіоні і успішно пройшла реєстрацію в Європейському реєстрі лобістських компаній (Transparency Register), тим самим підтвердивши свою прозорість і офіційну роботу в області цивілізованого лобіювання бізнес і політичних інтересів “Україна – ЄС”.

Місія даного реєстру полягає в тому, щоб відкрити професійним організаціям, що працюють в сфері лобіювання та GR, доступ до європейських інституцій, таким як Європейська комісія, включаючи офіційні комунікації з євро комісарами щодо законодавчих змін і регуляцій, необхідних для поліпшення бізнес-клімату “Україна- ЄС “.

Чим більш відкритий процес лобіювання бізнес-інтересів в Європі, тим легше уникнути незаконного або привілейованого доступу до інформації або осіб, які приймають рішення в ЄС. Прозорість і отримання офіційного доступу забезпечать Клієнтам Pavlenko Legal Group легальність просування їх інтересів в європейських інституціях. Європейський парламент і Європейська комісія прагнуть бути відкритими щодо груп і організацій, з якими вони взаємодіють.

“Реєстр прозорості” (Transparency Register) був створений для відповіді на основні питання: які інтереси, ким і з якими бюджетами переслідуються в ЄС? Система працює спільно з Європейським парламентом та Європейською комісією.

Останні кілька років український бізнес все частіше намагається відкрити для себе можливості європейського регіону, в той час, як іноземний інвестор активно цікавиться українськими активами, як об’єктами для інвестування. Взаємні інтереси, а також рішення, прийняті європейськими інституціями, такими як Європейська комісія та Європейський парламент, зачіпають не тільки інтереси країн-членів ЄС, а й його асоційованих партнерів, в число яких входить і Україна. У зв’язку з цим, українському бізнесу, останнім часом, доводиться пильніше спостерігати за прийнятими рішеннями в сфері торговельних відносин, експорту, митних правил та інших питань, пов’язаних з бізнес-можливостями в ЄС. Іноземні ж інвестори все частіше потребують професійного супроводі на території України, яке б полягало в оцінці ризиків, юридичної складової, комунікаціях з державними органами та переговорах з владою щодо реалізації великих інвестиційних проектів.

“Для нас, як для юридичної компанії, яка надає послуги, в тому числі і в області Government Relations, досить важливою є по-справжньому відкрита і прозора діяльність. Проекти, які ми супроводжуємо в Україні, проходять на кордоні юриспруденції і політики. Для України довгий час ця діяльність залишалася в тіні через відсутність цивілізованого підходу в роботі і законодавства про лобіювання. Ми ж намагаємося привнести професійну юридичну складову і відмінне знання «державної машини». Говоримо про це відкрито і діємо всіма дозволеними методами в дусі європейського розуміння лобіювання. Зараз чимало потенційних інвесторів приходять із зарубіжжя, вони всі вже звикли до застосування GR-інструментів і нам вкрай важливо також закріпити свої позиції в європейському public-affaires-просторі, як компанії , що здійснює свою діяльність відкрито “- зазначила керуючий партнер, Олександра Павленко.