Pavlenko Legal Group захистила інтереси української компанії у спорі на суму 79,8 млн. грн.

Команда Pavlenko Legal Group виграла судовий процес у Київському апеляційному господарському суді, успішно захистив інтереси Клиєнта — АТ «Газтранзит» — у спорі з виконавчою службою на суму 79,8 млн. грн.

Судовий спір стосувався списання з рахунку Клиєнта дивідендів акціонера, право вимоги за якими у акціонерів АТ «Газтранзит» це не виникло. У рамках даного спору юристи довели, що суд першої інстанції порушив права Клиєнта, помилково ідентифікувавши та стягнувши його грошові кошти як кошти боржника-акціонера.

Проект супроводжувався керівником судової практики Pavlenko Legal Group Оленою Перцовою, юристами Григорієм Павленком і Інною Скузь під керівництвом керуючого партнера Олександри Павленко.

«Незважаючи на всі процесуальні бар’єри, нам вдалося довести явне порушення прав Клиєнта. При цьому суд не тільки прийняв до уваги порушення норм національного законодавства, але й підтримав наші доводи про порушення Конвенції з захисту прав людини та основних свобод і Першого протоколу» — зазначила Олександра Павленко.

«Команда Pavlenko Legal Group виконала колосальну роботу. Мы пишаємося тим, що наша праця лягла в основу рішення суду» — резюмувала Олена Перцова.