Pavlenko Legal Group - переможець в номінації «Юридична фірма року в сфері Медіа і Комунікацій 2018»

16 травня в готелі InterContinental Kyiv відбулася дванадцята церемонія нагородження кращих юридичних фірм України – «Юридична премія 2018 року».

На врученні нагород компанія Pavlenko Legal Group отримала звання «Юридична фірма року в сфері Медіа і Комунікацій». Варто підкреслити, що перемогу в даній номінації Компанії забезпечив переважно судовий захист представників даного сектора.

Судова практика є однією з ключових практик компанії і високо цінується Клієнтами. Як національний юридичний бренд Pavlenko Legal Group надає об’єктивну оцінку ситуації на ринку і може забезпечити високий рівень реалізації судових проектів. За минулий рік, серед справ, які супроводжувала компанія, великий відсоток займали саме суперечки в сфері медіа та комунікацій. Починаючи від побудови стратегії захисту бізнесу, закінчуючи відстоюванням інтересів в суді, команда юристів виступала надійним партнером основних гравців ринку.

“Для нас ця нагорода є вкрай важливою – весь минулий рік ми фактично провели в судах, знижуючи ризики втрат ліцензій учасників телеком-ринку, відбиваючись від нападок державного регулятора, а також вибудовували юридичні стратегії захисту бізнесу ринку телекомунікацій. У першу чергу, наша команда є судовою, і щороку ми стикаємося з погрозами на тому чи іншому ринку наших Клієнтів “- зазначила керуючий партнер, Олександра Павленко.

Дякуємо нашим Клієнтам та команді!