Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність

Компанія Pavlenko Legal Group впевнена – займаючись своєю справою, можна давати Світу більше! Кожен бізнес, включаючи наш, може бути зацікавлений не тільки в отриманні прибутку, а й у створенні благ для суспільства, сіянні зерень добра, розвитку й процвітання. Суспільство – це основа. І навіть держава – його похідне творіння, що істинно відображає стан цього суспільства. Усвідомлення власної відповідальності за те, що відбуваються поруч, – один з показників зрілості людини і бізнесу. Прагнення загального процвітання є культурою світогляду.

Наш основний принцип – це створення додаткових цінностей для суспільства і держави в ході своєї професійної діяльності. Ми ділимося можливостями і ресурсами. В рамках корпоративної соціальної відповідальності Pavlenko Legal Group реалізує такі проекти:

  • психологічна підтримка нації шляхом проведення таборів Like Camp для підлітків дитячих будинків;
  • передача юридичного досвіду молодому поколінню в період становлення в нашій країні;
  • популяризація принципів корпоративної соціальної відповідальності за допомогою створення відео-проектів;
  • художнє мистецтво для дітей в форматі освітніх лекцій та практичних занять;
  • поширення принципів нетоксичного, соціально орієнтованого ведення бізнесу.

Всеукраїнський благодійний фонд “Ти можеш”

Всеукраїнський благодійний фонд «Ти можеш» заснований старшим партнером Олександрою Павленко. Місією Фонду є зміцнення ментального здоров’я нації та підвищення загального рівня щастя людини. У зв’язку з цим ми реалізуємо виключно проекти психологічної підтримки, які сприяють оздоровленню емоційного фону населення України та зміцнюють стійкість протистояти викликам сучасності через внутрішньо-ментальні і духовні опори. Це проекти для дітей та підлітків, основна мета яких – надати підтримку молодому поколінню, забезпечити вірою в себе для досягнення своїх цілей та, головне, зміцнити психологічно і духовно.
Команда фонду фокусується на ментальному здоров’ї нації, оскільки вірить, що кожна людина має право жити здоровим і продуктивним життям, бути вільною і незалежною, мати можливість змінити цей світ на краще. А кращі зміни починаються саме з нас і нашого здорового мислення.

БФ “Ти можеш” співпрацює з українськими благодійними фондами, представниками бізнесу та громадських організацій, а також працює в напрямку налагодження зв’язків з іноземними фондами для плідної співпраці на території України. Також ми активно співпрацюємо з державними органами з метою поширення інструментів психологічної підтримки для роботи з соціально вразливими верствами населення і формування відповідних інститутів на національному рівні.

Ознайомитися детально з діяльністю фонду можна на його офіційній сторінці.

Табір психологічної підтримки для підлітків дитячих будинків «Like Camp»

Головним і наймасштабнішим проектом Фонду є щорічний табір психологічної підтримки для підлітків дитячих будинків “Like Camp – лайкні своє життя” (13-18 років).

Основна мета проведення таборів – допомогти підліткам вирівняти свій психологічний стан, знайти внутрішні ресурси, прийняти себе і свої життєві сценарії такими, якими вони є, перезапустити життя очима позитивного настрою. Тут опрацьовуються теми здорового харчування та спорту, психіки і тіла людини, сну, довголіття, а також практик любові, прощення й медитації. У проекті працює базова команда психологів, психотерапевтів, менторів, фітнес-тренерів, дієтологів, лайф-коучів, а також залучаються фахівці з духовних практик і тілесно-орієнтованої психології.

Табори проходять щороку навесні та восени в рамках річної підтримки підлітків, які перебувають у програмі Фонду. Ми співпрацюємо з дитячими будинками сімейного типу, а також регіональними соціальними центрами. Тривалість перебування в програмі дозволяє поступово вибудовувати позитивні зміни і нарощувати власний внутрішній ресурс.

Подивитися фільм-щоденник про табір можна за посиланням.

Міжтабірна психологічна підтримка підлітків у Telegram-каналі

З метою реалізації річної програми психологічної підтримки підлітків з дитячих будинків Фонд також відкрив Telegram-канал з регулярною профільною інформацією. Між реальними зустрічами в таборах з фахівцями і проходженням групових терапій підлітки щотижня виконують завдання Telegram-каналу, які допомагають їм вивчати себе, розбиратися з емоціями та управляти ними.
Основні тематики каналу: спорт, здорове харчування і сон; як з користю використовувати соціальні мережі; «пожирачі» часу та як з ними справлятися; токсичність оточення – як зробити правильний вибір; «кармічні зерна»; емоційний інтелект; культурний розвиток; «своє місце» в світі; прийняття себе та оцінка себе; проходження стресу; мотивація; духовність; людські цінності.

Навчання Pro Bono для молодого покоління

Натхнення ми черпаємо у віддачі тим, кому можемо допомогти, добре розбираючись у своїй справі. Безкоштовні освітні проекти регулярно підтримуються компанією – партнери та юристи виступають лекторами платформ Leadership in Law, Legal High School, проводять авторські курси менторства в професії. Для нас це важливо не тільки з точки зору обміну знаннями та досвідом. Ми оцінюємо підтримку молоді, яка проходить період становлення в нашій країні, як свій внесок в ланцюгу передачі правової школи. Ми віримо, що таким чином розвиваємо та вдосконалюємо юридичну систему України в цілому.