Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність

Компанія Pavlenko Legal Group впевнена – займаючись своєю справою, можна нести більш глибинну філософію. Кожен бізнес, в тому числі юридичний, повинен бути зацікавлений не тільки в отриманні прибутку, а й у створенні благ для суспільства, сіянні зерна добра. Суспільство – це основа. І навіть держава – це його творіння, похідне. Держава повністю відображає стан суспільства, яке її створює. Питання усвідомлення власної відповідальності має бути в центрі уваги кожної людини, оскільки це показник зрілості і можливості досягти взаєморозуміння заради спільних цілей буття.

Наш основний принцип – це створення цінностей для суспільства і держави. Нам важливо відкривати нові можливості для людей і ділитися ресурсами з тими, хто цього потребує. В рамках корпоративної соціальної відповідальності Pavlenko Legal Group реалізує такі проекти:

  • психологічна підтримка нації;
  • передача юридичного досвіду молодому поколінню, яке проходить період становлення в нашій країні;
  • популяризація принципів корпоративної соціальної відповідальності;
  • художнє мистецтво для дітей у форматі освітніх лекцій та практичних занять;
  • поширення принципів нетоксичного, соціально орієнтованого ведення бізнесу.

Всеукраїнський благодійний фонд “Ти можеш”

Всеукраїнський благодійний фонд «Ти можеш» заснований старшим партнером Олександрою Павленко. Фонд має чітку місію і реалізує виключно проекти психологічної підтримки для оздоровлення та зміцнення нації, а також підтримує ініціативи, пов’язані з освітою через мистецтво для підвищення внутрішнього виховного рівня. Це проекти для дітей та підлітків, основна мета яких – надати підтримку молодому поколінню, дати їм віру в себе в досягненні своїх цілей і, головне, зміцнити психологічно й духовно.

Команда фонду фокусується на ментальному здоров’ї нації, оскільки вірить, що кожна людина має право жити здоровим і продуктивним життям, бути вільною і незалежною, мати можливість змінити цей світ на краще. А кращі зміни починаються саме з нас і нашого здорового мислення.

БФ “Ти можеш” співпрацює з українськими благодійними фондами, а також працює в напрямку налагодження зв’язків з іноземними фондами для плідної співпраці на території України і реалізації масштабних проектів.

Ознайомитися детально з діяльністю фонду можна на його офіційній сторінці.

Табір психологічної підтримки для підлітків дитячих будинків «Like Camp – лайкни своє життя!»

Одним із наймасштабніших проектів фонду є табір психологічної підтримки для підлітків 13-18 років дитячих будинків «Like Camp – лайкни своє життя». Основна мета табору – допомогти підліткам вирівняти свій психологічний стан, знайти внутрішні ресурси, прийняти себе і свої життєві сценарії такими, якими вони є. Опрацьовуються теми здорового харчування та спорту, психіки і тіла людини, сну, довголіття, а також практики любові, прощення і медитації. У проекті працює базова команда психологів, психотерапевтів, менторів, фітнес-тренерів, дієтологів, лайф-коучів, а також залучаються фахівці з духовних практик і тілесні психологи.

Проект має системність: табори проходять щороку навесні та восени.

Подивитися фільм-щоденник про табір можна за посиланням.

Міжтабірна психологічна підтримка дітей у Telegram-каналі

Це психологічна підтримка фахівців і власний закритий Telegram-канал з регулярною профільною інформацією. Щотижня підлітки виконують завдання, які допомагають їм вивчати себе, розбиратися з емоціями і вчитися ними управляти.
Основні напрямки роботи: спорт, здорове харчування і сон; соціальні мережі та інші «пожирачі» часу; токсичність оточення; кармічні зерна; емоційний інтелект; культурний розвиток; «Своє місце» в світі; прийняття себе і оцінка себе; як пережити стрес; мотивація; духовність.

Навчання Pro Bono для молодого покоління

Натхнення ми черпаємо в навчанні і віддачі. Безоплатні освітні проекти регулярно підтримуються компанією – партнери і юристи виступають лекторами платформ Leadership in Law, Legal High School, проводять авторські курси менторства в професії. Для нас це важливо не тільки з точки зору обміну знаннями та досвідом. Це підтримка молоді, яка проходить період становлення в нашій країні. Це внесок в розвиток і вдосконалення юридичної системи в цілому.