Цінності

Цінності

Правда і довіра. Правда забезпечує нам довіру і навіть віру клієнтів. Ми відкриваємо правду, якою б вона не була, та сприяємо прийняттю правди клієнтом. Коли в нас вірять, ми ростемо разом з клієнтом, використовуючи чистий, прозорий і зрозумілий ресурс.

Команда. Наші люди мають схожий ціннісний ряд, який породжує високий ступінь довіри. Ми робимо внесок у розвиток співробітників не тільки з позиції юриста, а й «творчої одиниці». Наша внутрішня задача – це синергія на благо результату для клієнта.

Додана вартість до всього, що робимо. Ми прагнемо дати більше клієнту, зробити внесок в його справу. Щиро цікавимося неюридичними запитами для створення додаткової цінності. Не просто забезпечуємо клієнту результат, а «підмішуємо» до нього психологічну підтримку. Таким чином, ми надаємо певний виховний сенс, але більш високих матерій.

Гідність і вплив. За допомогою своєї репутації ми сприяємо вирішенню ситуації, в якій опинився клієнт. Ми не мислимо рамками проекту, а дбаємо про репутацію, віддаючи перевану «довгій грі» перед «короткою». Не беремося за проекти з недостатньою правовою позицією. Ми – партнери, які розуміють бізнес клієнта.

Глобальне бачення – в кейсах будь-якого рівня ми робимо саме те, що змінює світ. Відчуваємо свободу відмовитися від проектів, які суперечать нашим цінностям і за які не хочемо брати на себе відповідальність. Разом з нашими клієнтами ми будуємо соціально відповідальний, нетоксичний бізнес.