Вакансії

У сучасному світі, що схожий на калейдоскоп подій і людей, дуже важливо знайти своє місце. Зупинитися вчасно, щоб влаштуватися зручно і почати творити з командою однодумців. Якщо Ви прагнете не тільки професійного розвитку та кар’єрних можливостец, а й готові стати більшим – запрошуємо Вас в компанію Pavlenko Legal Group.

Більше 10 років ми створюємо нове в світі юриспруденції: Government Relations, судова практика і захист бізнесу, антимонопольне право, корпоративне право/ M&A, публічні закупівлі. Для наших клієнтів ми не просто надаємо юридичні послуги, а стаємо надійними партнерами на все життя. У роботі над кожним кейсом Ви отримуєте унікальну можливість творити і виходити за рамки. Ви розвиваєте свій персональний бренд, роблячи внесок у корпоративний, і відкриваєте в собі здатність справлятися з найскладнішими викликами.

Якщо Ви професіонал з багаторічним досвідом, нам буде цікаво застосувати його на благо наших клієнтів. Початківця навчимо мистецтву маленьких кроків на шляху до успіху.