Відкрита лекція: Корпоративний договір – нові можливості для бізнесу

Нещодавні зміни в корпоративному законодавстві надали українському бізнесу новий правовий інструмент врегулювання відносин між партнерами бізнесу, який дозволяє передбачити певний баланс прав та обов’язків між партнерами, додатково забезпечити захист їх інтересів, а також стимулювати вирішення конфліктних питань в прийнятному для всіх сторін ключі.  За відсутності судової практики наразі важливим є питання правильності складання корпоративного договору, а також його практичного використання після підписання.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Pavlenko Legal Group запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Корпоративний договір – нові можливості для бізнесу.

Результат: після відвідування відкритої лекції кожен учасник отримає розуміння сутності інструменту корпоративного договору, обґрунтування необхідності підписання корпоративного договору, зрозуміє ключові питання, які повинні бути відображені в корпоративному договорі.

Спікер: Денис Майстренко, Партнер, Pavlenko Legal Group, більше 10 років досвіду, спеціалізується з питань корпоративного права/ M&A і антимонопольного права, захисту прав інтелектуальної власності.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, юристи, керівники департаментів.

Питання для обговорення:

  • Загальні питання внесення змін в корпоративне законодавство України стосовно корпоративних договорів. Історія корпоративних договорів в Україні та за кордоном;
  • Нові інструменти корпоративного договору. Переваги та недоліки;
  • Можливість підписання корпоративного договору з кредитором;
  • Процес та етапи розробки корпоративного договору (підготовка до роботи та розробка проекту корпоративного договору, залучення власників – партнерів в роботу над проектом корпоративного договору);
  • Необхідність розуміння юридичним радником бізнесу, щодо якого підписується корпоративний договір, та наявності плану розвитку такого бізнесу.
Источник