Денис Майстренко
Денис Майстренко
Партнер

Контактні дані

Денис Майстренко володіє більш ніж дев’ятирічним досвідом юридичної практики. Денис спеціалізується з питань корпоративного права/ M&A і антимонопольного права, захисту прав інтелектуальної власності, а також консультуванні осіб з накопиченим приватним капіталом  і IT бізнесу.

Освіта:

  • Київський міжнародний університет, ступінь магістра міжнародного права

Денис консультував клієнтів з питань придбання провідної української мережі приватних установ, працюючій під брендом «Добробуту»,  розміщення агрохолдингом «Мрія» єврооблігацій на Ірландській фондовій біржі на суму 400 млн дол США, залучення фінансування від МФК на суму 65 млн дол США і ЄБРР на суму 25 млн дол США, придбання і продажу компаній із земельним банком у розмірі від 10 000 га, продажу акцій Dutch Feed LLC, української компанії з розгалуженою мережею регіональних представництв  по всій території України, а також працював у команді юридичних радників стосовно випуску облігацій зовнішнього державного займу України на суму 1,5 млрд дол США, реструктуризації зовнішнього боргу НАК «Нафтогаз України» на суму 1,6  млрд дол США та інших значних державних проектах. Крім того, досвід Дениса включає консультування (захист активів)  осіб із накопиченим приватним капіталом і юридичне обслуговування IT бізнесу.

До приєднання до Pavlenko Legal Group Денис працював у провідних міжнародних і українських юридичних фірмах OMP, Magisters і інші.

Мови:

  • українська
  • англійська
  • російська