Керуючий партнер Олександра Павленко отримала визнання The Best Lawyers in Ukraine 2019

Міжнародна рейтингова агенція Best Lawyers визначила кращих юристів 2019 року. Олександра Павленко, Керуючий партнер юридичної компанії Pavlenko Legal Group, отримала визнання у судовій практиці.

Для визначення найкращих фахівців юридичного ринку в дослідженні використовується прозора методологія. Подати кандидатуру юриста можуть тільки клієнти, колеги чи фірма. У голосуванні на свою користь юрист також не може брати участь. Номінанти оцінюються експертами агенції і видатними юристами, набираючи певну кількість балів. Таким чином, завдяки довіднику Best Lawyers клієнти можуть знайти кращих фахівців в різних практиках і галузях.

“Для нас знаходження в top-list судової практики – це результат плідної праці з судовими спорами клієнтів. Історично склалося так, що наша команда переважно судова. В даний момент цей напрямок є одним з ключових для компанії – весь попередній рік ми відбудовували ефективні стратегії захисту бізнесу і захищали інтереси клієнтів у судах. Звичайно ж, ця заслуга не тільки моя, а всієї нашої команди, яка забезпечувала клієнтів надійною юридичною підтримкою на всіх етапах судових тяжб “- зазначила Олександра Павленко.

Ознайомитися зі списком юристів, відібраних для роботи в Україні, можна за посиланням.

Посилання