Ірина Столярчук – охорона довкілля та бізнес: точки дотику

Захист гарантованого ст. 50 Конституції України права на безпечне для життя і здоров’я довкілля, а також підтримка екологічної рівноваги на території України є одним з найважливіших завдань України як цивілізованої проєвропейської держави в межах здійснення політики щодо охорони навколишнього природного середовища.

Положеннями Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» передбачено, що забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини є неодмінною умовою сталого економічного та соціального розвитку України.

З підписанням Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їхніми державами- членами, з іншої сторони, Україна взяла на себе зобов’язання посилення природоохоронної діяльності.

Новели в адмініструванні екологічного податку, виконання міжнародних зобов’язань, державна допомога на охорону навколишнього природного середовища – читайте статтю адвоката Pavlenko Legal Group Ірини Столярчук.

Матеріал підготовлений спеціально для «Юридичної газети» і доступний за посиланням.

Посилання