ІІІ Судовий форум ААУ пройшов онлайн

ІІІ Судовий форум ААУ пройшов онлайн

[vcfastgallery fg_type=”fotorama” fg_thumbs_one=”fg_thumbs_one” fg_main_color=”#fc615d” fg_secondary_color=”#ffffff” fg_fit=”contain” fg_thumbs_lightbox=”full” images=”14936,14935,14934″]

Завершився ІІІ Судовий форум ААУ, який вперше пройшов у форматі онлайн. Компанія Pavlenko Legal Group традиційно виступила експертним партнером заходу.

Керуючий партнер Віталій Бурдак приєднався до церемонії відкриття форуму. Також Віталій модерував 2 сесію «Процесуальні лайфхаки: від проблем до можливостей»: «Разом з колегами ми обговорили безліч питань: процесуальні новели в дії, доведення в цифрову епоху, медіацію, відповідальність суддів і т.д. Я вдячний усім спікерам за готовність ділитися своїми знаннями та досвідом, а представникам суддівського корпусу за професійні коментарі», – поділився враженнями Віталій Бурдак.

Адвокат Ірина Столярчук була спікером на 3 сесії про менеджмент складних і резонансних справ: «Судовий форум ААУ особисто мені дуже сподобався. Новий онлайн-формат зручний і дозволяє зекономити багато часу, як спікерам так і учасникам. Це був мій не перший виступ на Судовому форумі, але перший виступ у такому форматі взагалі. На нашій 3-тій сесії панувала дружня і щира атмосфера. Спікери ділилися враженнями і коментарями від виступів один одного, учасники ставили запитання через чат в YouTube. Я щиро вдячна організаторам за виконану роботу, а учасникам за терпіння і увагу до форуму. Рада була стати частиною такої чудової та професійної ініціативи нашого дружнього юридичного ком’юніті».

Адвокат Григорій Павленко, який є членом правління ААУ, також привітав учасників форуму: «3 дні, більше тисячі унікальних переглядів, цікаві спікери, десятки годин прямих трансляцій поспіль і жодної технічної проблеми! Асоціація адвокатів України перша в Україні, хто провів онлайн такий масштабний форум, і ми раді, що виступили його експертним партнером».

Вдячні нашим колегам за можливість стати експертним партнером заходу. Команда організаторів і спікери відмінно впоралися зі своїм завданням – від технічних моментів до виступів.