Awards

Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients

Pavlenko Legal Group увійшла до переліку найкращих юридичних компаній України за результатами дослідження Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients.

Серед лідерів ринку відзначені наступні практики:

Корпоративне право/M&A;...

Подробнее

Pro Bono, Legal Awards 2020

Pavlenko Legal Group стала "Юридичною фірмою року Pro Bono". Створений при компанії Всеукраїнський благодійний фонд "Ти можеш" під керівництвом старшого партнера Олександри Павленко реалізовує проекти психологічної підтримки нації, популяризує...

Подробнее

IFLR 1000 2020

Компанія Pavlenko Legal отримала визнання в міжнародному рейтингу IFLR 1000 в банківській сфері та фінансах. Дослідники щорічно відзначають в даному рейтингу найкращі світові юридичні компанії, що надають послуги в сфері фінансового і корпоративного...

Подробнее

The Best Lawyers in Ukraine 2021

Юридична компанія Pavlenko Legal Group рекомендована одним з провідних міжнародних рейтингів - The Best Lawyers in Ukraine 2021.

Визнання отримали члени команди:

старший партнер Олександра Павленко - практика Litigation;
партнер Денис...

Подробнее

Legal Awards 2020

Pavlenko Legal Group - фіналіст премії Legal Awards в 4 номінаціях:

Юридична фірма року в сфері Government Relations;
Юридична фірма року Pro Bono;
Юридична фірма року в сфері M&A;
Партнер Pavlenko Legal Group Денис Майстренко -...

Подробнее

The Legal 500 2020

За результатами авторитетного міжнародного рейтингу The Legal 500 компанія Pavlenko Legal Group визнана однією з кращих в практиках вирішення спорів, корпоративного, комерційного права та M&A, а також антимонопольного права.

Індивідуальне...

Подробнее

Benchmark Litigation Europe 2020

Pavlenko Legal Group була відзначена міжнародним рейтингом Benchmark Litigation Europe 2020 у судовій практиці як активна юридична фірма, що займається захистом клієнтів. У рамках практики відзначені керуючий партнер Віталій Бурдак і старший партнер...

Подробнее

Best Lawyers 2020

Олександра Павленко, старший партнер Pavlenko Legal Group, отримала визнання в судовій практиці і входить до числа кращих юристів 2020 року за версією міжнародного рейтингового агентства Best Lawyers.

Для визначення кращих фахівців юридичного...

Подробнее

Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients

Pavlenko Legal Group відзначена серед найкращих юридичних компаній України. Завдяки злагодженій командній роботі визнання отримали:

судова практика;
практика корпоративного права та M&A;
практика антимонопольного та конкурентного...

Подробнее

Лідери ринку 2019

За результатами рейтингу «Лідери ринку» від видання «Юридична газета» компанія Pavlenko Legal Group увійшла до ТОП-25 провідних юридичних фірм України та була відзначена у своїх ключових практиках:

Government Relations - перемога в рейтингу;
...

Подробнее