Асоціація адвокатів України презентувала роботу Комітету з корпоративного права

15 вересня в рамках Форуму «Формула успіху: стандарти адвокатської діяльності» відбулася презентація Комітету з корпоративного права. Голова Комітету Олена Перцова, адвокат, керівник судової практики Pavlenko Legal Group та заступник голови комітету Сергій Бенедисюк, адвокат, керівник практики корпоративного права та M&A EVRIS, позначили аудиторії цілі та завдання роботи на найближчий час.

У зв’язку із глобальними змінами законодавства в сфері корпоративного права виникає гостра необхідність в обміні інформацією та досвідом між практикуючими адвокатами. Саме таким професійним майданчиком, за задумом керівництва ААУ, і стане Комітет. Про те, як складається судова практика в даній категорії спорів, а також про можливі зміни в найближчий час будемо говорити на заходах, які презентувала адвокатській спільноті Олена.

«Спори в сфері корпоративного права завжди враховувались складною категорією спорів. Саме тому метою Комітету є створення однакового підходу адвокатів до питань корпоративного права, що в майбутньому стане одним з інструментів забезпечення єдності та стабільності судової практики»,- зазначила Олена Перцова, голова Комітету та керівник судової практики Pavlenko Legal Group.

Робота Комітету не буде обмежена тільки зустрічами, обговореннями та обміном досвідом. У плани роботи Комітету включена й підготовка профільних законопроектів для усунення розбіжностей у сфері корпоративного права, залучення адвокатів до активної законотворчої діяльності.

«Для нас важлива стабільність судової практики та належне нормативно-правове регулювання  корпоративних відносин. Зрозуміла судова практика та чітке регулювання є надзвичайно важливими для залучення інвестицій в Україну», – додав Сергій Бенедисюк, заступник голови Комітету та керівник практики корпоративного права та  M&A EVRIS.