Адвокат Pavlenko Legal Group Ірина Столярчук виступить на ІІ Судовому Форумі ААУ з доповіддю про витрати на правничу допомогу

Витрати на правничу допомогу – ця тема є дуже актуальною для всієї юридичної спільноти, клієнтів, будь-яких осіб, які потребують захисту своїх порушених прав. Тому наш адвокат Ірина Столярчук присвятить свою доповідь на ІІ Судовому Форумі ААУ саме витратам на правничу допомогу.

Ірина виступить спікером третьої сесії “Процесуальне переозброєння”, формат якої передбачає доповіді та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложа.

Ірина Столярчук спеціалізується на вирішенні спорів, зокрема, пов’язаних з корпоративними конфліктами та рейдерським захопленням бізнесу, банківською діяльністю, а також спорів з державними органами. Є автором статей і коментарів у провідних юридичних та бізнес-виданнях України.

“Питання відшкодування витрат на правничу допомогу протягом наступних років має набути прозорості та чіткості, а тому має широко обговорюватись як в середині адвокатської спільноти, так і на спільних зустрічах з представниками судового корпусу” – переконана Ірина.

Реєструйтеся на захід за посиланням.

Посилання