Про компанію

Компанія Pavlenko Legal Group (раніше – Правова група «Павленко і Побережнюк». В кінці 2014 року компанія провела масштабний ребрендинг) була заснована в 2008 році відомим адвокатом Олександрою Павленко. Pavlenko Legal Group входить в ТОП-50 провідних юридичних компаній за підсумками щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2015 року» (видавництво «Юридична практика»).Компанія надає повний спектр юридичних послуг національному та іноземному бізнесу. Команда юристів Pavlenko Legal Group реалізує новий підхід до надання послуг, пропонуючи не просто юридичну підтримку і супровід, а генерацію персоналізованих, не шаблонних рішень, що базуються на об’єктивній інформації — правовій картині та ситуації на ринку.

Юристи команди успішно практикують близько 15 років на внутрішньому ринку.

У 2017 році Pavlenko Legal Group за професійні досягнення отримала нагороду «Юридична фірма року в сфері Government Relations» (The Legal Awards, Ukraine) і входить в ТОП-50 провідних юридичних компаній за підсумками щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2016 року» ( видавництво «Юридична практика»).

Члени команди Pavlenko Legal Group — активні учасники професійної юридичної спільноти, є членами бізнес-асоціацій — ЕВА, IBA, входять до складу урядових і відомчих робочих груп з різних питань законодавства.Детальніше

Новини

Новий підхід до надання юридичних послуг

Розуміємо мету, знаходимо рішення

Наші партнери

 
 
.